Tugba Kasap

Ürünlerimiz Hijyen Kurallarına Dikkat Edilerek ve Soğuk Zincir Korunarak Adresinize Teslim Edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat

Minimum Sipariş Tutarı Üzerinde

Toplu Et Alımı

Düğün,Cenaze,Mevlüt vb.
Fiyat Teklifi Alın

Adaklık Kurban

Talep Oluşturmak için Tıklayınız.

Toplu Et Alımı

Düğün,Cenaze,Mevlüt vb.
Fiyat Teklifi Alın

Adaklık Kurban

Talep Oluşturmak için Tıklayınız.

Gizlilik ve Güvenlik / Kişisel Verilen Korunması

Değerli Tuğba Kasap Üyesi,


Tuğba Kasap, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Tuğba Kasap sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Tuğba Kasap bünyesinde toplanmaktadır.
 
Tuğba Kasap, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Tuğba Kasap, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Tuğba Kasap müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Tuğba Kasap iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, Müşteri güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tuğba Kasap veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartı online ödeme işlemleri, Tuğba Kasap arayüzü üzerinden, banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir.

Üyelerimiz, Tuğba Kasap’ye başvurarak kendisiyle ilgili;

Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,
Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
İlgili mevzuat uyarınca yapılan düzeltme, silme ve yok edilme işlemlerinin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme,
haklarına sahiptir.

Tuğba Kasap, yukarıda yer alan talepler uyarınca, gerekçeli olumlu/olumsuz yanıtını, yazılı veya dijital ortamdan gerçekleştirebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 13. Maddesine göre belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilmesi mümkündür.

  • Tüm Bilgileriniz SSL 256-bit şifreleme ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan veya servis sağlayıcı tarafından hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. 3D secure şifre korumalı alışveriş haricinde kredi kartı ile alışveriş sitemizde mümkün değildir.

Toplu Et Alımı

Tuğba Et olarak düğün, nişan, cenaze, mevlüd gibi toplu yemek organizasyonlarının yapıldığı faaliyetlerde çok özel fiyatlarla yanınızdayız.

20 kg ve üzeri alımlarda;

Dana Kuşbaşı 70 ₺  yerine 55 ₺,

Dana Kıyma 65 ₺ yerine 50₺

Toplu Et Alımı

Sarıyer Kasap Tuğba | Et ve TAvuk Ürünleri | Organik Ürünler |

Tuğba Et olarak düğün, nişan, cenaze, mevlüd gibi toplu yemek organizasyonlarının yapıldığı faaliyetlerde çok özel fiyatlarla yanınızdayız.

20 kg ve üzeri alımlarda;

Dana Kuşbaşı 70 ₺  yerine 55 ₺,

Dana Kıyma 65 ₺ yerine 50₺

Adaklık Kurban Talebi

Tuğba Et olarak Adaklık Kurban ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Siz hiç bir zahmete girmeden adaklık kurbanınızı kesiyor ve  kıyma,kuşbaşı,biftek  kuzu pirzola vs. şeklinde isteğiniz doğrultusunda paketliyoruz.

Soğuk zinciri koruyarak adresinize ya da SİZİN BELİRLEDİĞİNİZ Vakıf veya Derneğin adresine teslim ediyoruz. Adaklık kurban kesimi sırasında isminizi ve soy isminizi içeren ve sizin adınıza adak kesimi yapıldığının ispatı için çektiğimiz videoyu size gönderiyoruz.

Zahmete girmeyip dışarıya adım atmadan adağınız dilediğiniz adrese teslim ediliyor.,

Adaklık Kurban Talebi

Sarıyer Kasap Tuğba | Et ve TAvuk Ürünleri | Organik Ürünler |
İletişime Geç
Sipariş Ver
Tuğba Kasap'a Hoşgeldiniz.
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?